Tento blog je přesunut na blogger. Navštivte mě na nové adrese: http://moi-personne.blogspot.cz/ !!!

Přehlídky Hellu

23. března 2012 v 11:34 | Moi Personne |  Já, mé fotky, o mně
Mnoho z vás jistě zná tetovací a piercingový salon Hell se svou kadeřnickou pobočkou Fallen Angel. Tento salon má mimo jiné svou skupinu modelek, ke kterým se krátce také řadím. Nedávno jsem zde zveřejnila mé fotky z katalogu Fallen Angel a vzápětí přijdou další. Kromě toho se také účastním přehlídek účesů. Byla jsem již na dvou, které se nesly ve stylu cyberpunk/cybergoth. Původně jsem očekávala, že se jen tak v řadě projdeme před diváky, skutečnost však byla jiná. Každý jsme dostali zhruba minutovou písničku a na tu jsme museli pěkně sólo odtancovat své číslo. Pro mě jakožto pohybově naprosto nenadaného člověka to bylo poněkud stresující, zvláště když neumím tancovat na electro, ale když jsem to jednou slíbila, rozhodla jsem se nevycouvat a nakonec jsem byla ráda. Vždy to totiž byly příjemné večery v přítomnosti sympatických lidí.
Nyní mě čeká třetí přehlídka, ze které mám poněkud strach, protože má být na jinou hudbu a v jiném stylu, ovšem zatím nevím v jakém. Celá akce se zdá být dosti profesionální, což mi na jistotě nepřidává. Kdybyste tedy 14. 4. neměli co na práci, přijďte mě a ostatní podpořit do klubu NoD/Roxy.


Takto jsem vypadala na druhé přehlídce, která se konala v rámci Holešovice Fashion Marketu. Fialovočerné dready, hadičky a kamínky :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama