Tento blog je přesunut na blogger. Navštivte mě na nové adrese: http://moi-personne.blogspot.cz/ !!!

Březen 2012

Focení pro Fallen Angel - v plesovém

28. března 2012 v 12:59 | Moi Personne |  Já, mé fotky, o mně
Zde jsou slibované fotky pro Fallen Angel, tentokrát v plesových šatech. Vlasy mi pěkně vyfoukali a připevnili mi bílý pramínek a pramínek s kamínky Swarovski.
Přidávám ještě jedno rodinné foto z plesu. Šaty jsem si navrhovala sama, jsou z bílého a černého hedvábí a na fotce to vypadá, že v nich není možnost pohybu, to ale řeší vysoký rozparek vlevo vepředu, asi do poloviny stehna.


Tato fotka mi připadá poněkud podivná... Lesk na látce mi nehezky deformuje postavu.
Copyright © 2011 Lukas Cerman All Rights Reserved, Contact E-mail: lukass.cerman@gmail.comGoth kapely na Masters of Rock?

24. března 2012 v 20:22 | Moi Personne |  Hudba
Pomalu ale jistě se blíží léto a s ním i letní rockové festivaly. V Čechách byste čistě gothic festival hledali marně, nicméně zde existuje několik zavedených metalových akcí, na které je každoročně zváno několik kapel buď přímo gothic, nebo alespoň v příbuzném stylu. K takovým festivalům patří především Masters of Rock. Ten jsem navštívila již dvakrát, poprvé jsem měla možnost vidět Lacrimosu, podruhé Oomph!. Tentokrát budou na MoR k vidění hned dvě takové kapely - industriální Deathstars a gothic rockoví Tiamat. Obě tyto švédské kapely jsem už zažila na živo a z obou vystoupení jsem byla nadšená. Proto MOR doporučuji, i kdybyste skutečně viděli jen zmíněné dvě kapely. Můj lístek už dávno čeká ve skříňce a těším se, až pojedu. Koho z vás potkám?Přehlídky Hellu

23. března 2012 v 11:34 | Moi Personne |  Já, mé fotky, o mně
Mnoho z vás jistě zná tetovací a piercingový salon Hell se svou kadeřnickou pobočkou Fallen Angel. Tento salon má mimo jiné svou skupinu modelek, ke kterým se krátce také řadím. Nedávno jsem zde zveřejnila mé fotky z katalogu Fallen Angel a vzápětí přijdou další. Kromě toho se také účastním přehlídek účesů. Byla jsem již na dvou, které se nesly ve stylu cyberpunk/cybergoth. Původně jsem očekávala, že se jen tak v řadě projdeme před diváky, skutečnost však byla jiná. Každý jsme dostali zhruba minutovou písničku a na tu jsme museli pěkně sólo odtancovat své číslo. Pro mě jakožto pohybově naprosto nenadaného člověka to bylo poněkud stresující, zvláště když neumím tancovat na electro, ale když jsem to jednou slíbila, rozhodla jsem se nevycouvat a nakonec jsem byla ráda. Vždy to totiž byly příjemné večery v přítomnosti sympatických lidí.
Nyní mě čeká třetí přehlídka, ze které mám poněkud strach, protože má být na jinou hudbu a v jiném stylu, ovšem zatím nevím v jakém. Celá akce se zdá být dosti profesionální, což mi na jistotě nepřidává. Kdybyste tedy 14. 4. neměli co na práci, přijďte mě a ostatní podpořit do klubu NoD/Roxy.


Takto jsem vypadala na druhé přehlídce, která se konala v rámci Holešovice Fashion Marketu. Fialovočerné dready, hadičky a kamínky :).

Jaké to bylo na koncertě Emilie Autumn

22. března 2012 v 17:49 | Moi Personne |  Hudba
Nedávno jsem informovala o blížícím se koncertu Emilie Autumn. Nyní nadešel čas pro krátkou, velice subjektivní reportáž.
Na Emiliině koncertě jsem byla již v roce 2008 a byl opravdu skvělý, a proto jsem se na toto vystoupení skutečně těšila. Na lístku stálo, že má začínat v sedm hodin večer, takže jsme se s kamarádkou dostavily už v půl sedmé. Již tou dobou postával před KD Kyje úctyhodný zástup nádherně podivných individuí všeho druhu. Dlouho se však nic nedělo a tak jsme se s kamarádkou šly ohřát do přilehlé hospody. V osm se k nám přidali další známí, kteří nás ujistili, že není kam spěchat, jelikož dovnitř se sice (velice pomalu) pouští, ale rozhodně se ještě nehraje. V půl deváté jsme se přeci jen vydaly do sálu, kde se ale teprve zkoušelo. Po celou tu dobu bylo úplně zhasnuto a nebylo zde žádné sezení, takže jsme neměly možnost najít své přátele ani čekat vsedě, což bylo velice nemilé. To už ale na pódium postupně přišly tři Emiliiny tanečnice a zpěvačky, The Bloody Crumpets, následovány samotnou Emilkou, která se objevila za obrovskými prosvícenými hodinami v kostýmu myšky.


Kostýmy a rekvizity vůbec zaslouží zvláštní pochvalu. Když Emilie po první písničce 4 o'Clock odložila myší kostým, objevila se na pódiu s růžovým čírem z peří a umělých vlasů, které jsme jí tiše záviděly. Svým kostýmem kolem sebe vytvořila růžovou, třpytivou atmosféru, která silně kontrastovala například s invalidním vozíkem, se kterým křižovala pódium. Na píseň Girls! Girls! Girls! se stylizovala do mužské role a nandavací číro vyměnila za jednoduchou pánskou čepici, vzápětí se však zase převlékla zpět do růžových třpytek.


Koncert sestával ze čtrnácti písniček, a to především z novější tvorby a, což mě příliš nepotěšilo, z CD Fight Like a Girl. To, pokud vím, doposud nebylo vydáno a písničky z něj neznám a už vůbec neumím jejich text. Jednoduše jsem raději, když slyším písničky, které alespoň trochu znám. Naštěstí většina z nich má snadno pochopitelné texty a Emilie vyslovuje dostatečně zřetelně, takže jsem se i přesto chytala. Ze starší tvorby zpívala například Liar nebo Mad Girl, trochu mě však mrzelo, že vynechala takové hity jako Opheliac či I Want My Innocence Back.
Koncert skončil ve tři čtvrtě na deset, a jako když utne, světla se okamžitě rozsvítila a na pódiu začal úklid rekvizit. Než jsme se stačily rozkoukat, už jsme stály venku před kulturním domem. Kouzlo koncertu bylo ukončeno příliš rychle a násilně, což ve mně nezanechalo nejlepší dojem. Zachránila nás opět místní hospoda, kam jsme se uchýlily, než nás vyzvedli kamarádčini rodiče, kteří očekávali, že pro nás pojedou nejdříve po jedenácté.
Můj rozsudek je tedy takový: Koncert byl úžasný, skvělá show i hudba. Nicméně velice podobná show byla k vidění už roku 2008, kdy koncert navíc trval podstatně déle a obsahoval všechny známější písničky. Tentokrát navíc lehce pokulhávala organizace, nezvládnutý čas a nepřítomnost židlí v sále mi vadily nejvíce. Jsem ráda, že jsem na koncertě byla a byl dobrý, ale myslím si, že mohl být ještě mnohem lepší.

Fotky použity s laskavým svolením fotografa Jiřího Artýzska, více jich najdete zde: svetobjektivem.cz/EmilieAutumn/ :).