Tento blog je přesunut na blogger. Navštivte mě na nové adrese: http://moi-personne.blogspot.cz/ !!!

Wednesday 13

11. ledna 2012 v 20:17 | Moi Personne |  Hudba
Je tomu už nějaký ten pátek, co gothic/horrorpunkový muzikant Wednesday 13 ohlásil pauzu projektu, nesoucího jeho jméno, a namísto němu dal vzniknout rock'n rollovějšímu uskupení Gunfire 76. K radosti fanoušků se však v roce 2011 rozhodl vrátit ke své sólové dráze, s podporou doprovodné kapely nahrál novou desku a opět vyrazil na turné.
Wednesday 13 je zpěvák a kytarista, který již účinkoval ve skupinách jako jsou Frankenstein Drag Queens from Planet 13, Murderdolls a další. Ačkoli se kapely, ve kterých působil, stávaly známými, často v nich docházelo k hádkám a ke změnám v osazenstvu a nikdy neměly dlouhého trvání. Proto se Wednesday 13 rozhodl pro vlastní projekt, kde byl v podstatě jediným stálým členem. Samotné jméno zpěváka je prý kombinací jména postavy z Addamsovy rodiny a pátku třináctého. Již s prvním albem Transylvania 902 10: Songs of Death, Dying and the Dead, vydaným roku 2005, vstoupil Wednesdayův projekt ve všeobecnou známost. Rok poté následovala deska Fang Bang, v roce 2008 Skeletons a konečně v roce 2011 zatím poslední album Calling All Corpses.


Jestliže máte rádi béčkové horory plné oživlých mrtvol a jiných monster a dokážete ocenit energii punku, je pro vás muzika Wednesdaye 13 jako dělaná.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama